Te koop - Grond 32000 m² in Crete

Griekenland Kreta prefectuur Chania
Op aanvraag
Property 38912 photo 1
Property 38912 photo 2
Property 38912 photo 3
  • Objectcode 38912
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Perceeloppervlakte 32000 m²
  • Regio Crete
  • Plaats prefectuur Chania (Kreta)

Details

  • Afstand tot de zee: 70 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 90 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 32000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 5000 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op de stad, op het bos.

Building possibility for hotel 5.750 sq.m.

Verkoop
350 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 36263
  • Gebied 16000 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
156 400 € 23 €/m²
  • Objectcode 36267
  • Gebied 6700 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
290 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 36276
  • Gebied 5500 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
330 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 36445
  • Gebied 5500 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
16 000 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 36587
  • Gebied 288000 m²
  • Afstand tot de zee 1850 m
Verkoop
267 000 € 24 €/m²
  • Objectcode 36637
  • Gebied 11085 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
1 600 000 € 145 €/m²
  • Objectcode 36640
  • Gebied 11000 m²
  • Afstand tot de zee 20 m
Verkoop
427 000 € 241 €/m²
  • Objectcode 36674
  • Gebied 1770 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
450 000 € 112 €/m²
  • Objectcode 36737
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • Objectcode 36755
  • Gebied 5889 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief