Te koop - Vrijstaande woning 150 m² in Corfu

Griekenland Ionische Eilanden Noord Corfu Korfoe
Op aanvraag
Property 3847 photo 1
Property 3847 photo 2
Property 3847 photo 3
Property 3847 photo 4
Property 3847 photo 5
Property 3847 photo 6
Property 3847 photo 7
Property 3847 photo 8
Property 3847 photo 9
Property 3847 photo 10
Property 3847 photo 11
Property 3847 photo 12
Property 3847 photo 13

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Bouwjaar: 2005
  • Aantal kamers: 6
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 34 km

Diensten

  • Haard
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop 2 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 150 m² на острове Корфу. De Begane grond bestaat uit 2 slaapkamers, 2 woonkamers met keuken, een badkamer. De 1e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers, een badkamer. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen. Onroerend goed heeft haard, airconditioner, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat tuin.

For sale a house of 150sq.m. near Sidari, north Corfu!

Overview:

-4 bedrooms

-2 Living rooms with kitchen

-2 bathrooms / WC

-Fireplace

-Heating

-Garden

-A/C

-Parking

The house consists of two levels:

Ground Floor: 2 Bedrooms, 2 Living rooms with kitchen, one Bathroom/WC

1st Floor: 2 Bedrooms, 1 Bathroom/WC

The house sits on a land plot of 3000 m² and it is located just a few kilometers away from the village of Sidari.

The nearest beach is in 2km and Corfu Town in about 38km.

Verkoop
280 000 € 2666 €/m²
  • Objectcode 50485
  • Gebied 105 m²
  • Kamers 3
Verkoop
260 000 € 230 000 € 858 €/m²
  • Objectcode 62026
  • Gebied 268 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
385 000 € 1425 €/m²
  • Objectcode 54424
  • Gebied 270 m²
  • Kamers 6
Verkoop
720 000 € 3050 €/m²
  • Objectcode 46880
  • Gebied 236 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
25 000 € 277 €/m²
  • Objectcode 37880
  • Gebied 90 m²
  • Afstand tot de zee 2600 m
Verkoop
2 700 000 € 13170 €/m²
  • Objectcode 45029
  • Gebied 205 m²
  • Kamers 9
Verkoop
275 000 € 250 000 € 1923 €/m²
  • Objectcode 56043
  • Gebied 130 m²
  • Kamers 5
Verkoop
20 000 € 222 €/m²
  • Objectcode 37871
  • Gebied 90 m²
  • Afstand tot de zee 2700 m
Verkoop
640 000 € 2133 €/m²
  • Objectcode 41798
  • Gebied 300 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
330 000 € 299 000 € 2600 €/m²
  • Objectcode 60621
  • Gebied 115 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief