Te koop - Grond on the island of Thassos

Griekenland Macedonië Prefectuur Kavala Thassos
65 000 €
Property 3806 photo 1
Property 3806 photo 2
Property 3806 photo 3
Property 3806 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 3000 m
  • Afstand tot luchthaven: 50 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 0 m². на острове Тасос. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: structuur, water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
65 000 €
  • Objectcode 3806
  • Gebied 0 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
55 000 € 81 €/m²
  • Objectcode 3917
  • Gebied 674 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
90 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 4148
  • Gebied 4025 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
55 000 € 110 €/m²
  • Objectcode 4173
  • Gebied 499 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
70 000 € 25 €/m²
  • Objectcode 4174
  • Gebied 2720 m²
  • Afstand tot de zee 2900 m
Verkoop
90 000 € 11 €/m²
  • Objectcode 4514
  • Gebied 8140 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
80 000 € 410 €/m²
  • Objectcode 6453
  • Gebied 195 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
75 000 € 96 €/m²
  • Objectcode 20312
  • Gebied 776 m²
  • Afstand tot de zee 250 m
Verkoop
90 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 26383
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
92 000 € 171 €/m²
  • Objectcode 33896
  • Gebied 538 m²
  • Afstand tot de zee 850 m

Abonneer u op de nieuwsbrief