Te koop - Vrijstaande woning 158 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Kassandrië
180 000 €
1139 €/m²
Property 35394 photo 1
Property 35394 photo 2
Property 35394 photo 3
Property 35394 photo 4
Property 35394 photo 5
Property 35394 photo 6
Property 35394 photo 7
Property 35394 photo 8
Property 35394 photo 9
Property 35394 photo 10
Property 35394 photo 11
Property 35394 photo 12
Property 35394 photo 13
Property 35394 photo 14
Property 35394 photo 15
Property 35394 photo 16
Property 35394 photo 17

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Bouwjaar: 1970
  • Jaar van renovatie: 2010
  • Aantal kamers: 6
  • Verwarmingstype: diesel
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 4700 m
  • Afstand tot luchthaven: 64 km

Diensten

  • Parkeren
  • Haard

Beschrijving

Te koop 2 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 158 m² на полуострове Кассандра, региона Халкидики. De Begane grond bestaat uit 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, een badkamer. De 1e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers, woonkamer, een keuken, een doucheruimte. Onroerend goed heeft haard, airconditioner, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats.

The house consists of 2 separate apartments