Te koop - Vrijstaande woning 305 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Fourka
400 000 €
1311 €/m²
Property 32753 photo 1
Property 32753 photo 2
Property 32753 photo 3
Property 32753 photo 4
Property 32753 photo 5
Property 32753 photo 6
Property 32753 photo 7
Property 32753 photo 8
Property 32753 photo 9
Property 32753 photo 10
Property 32753 photo 11
Property 32753 photo 12
Property 32753 photo 13
Property 32753 photo 14
Property 32753 photo 15
Property 32753 photo 16
Property 32753 photo 17
Property 32753 photo 18
Property 32753 photo 19
Property 32753 photo 20

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Bouwjaar: 1993
  • Aantal kamers: 8
  • Verwarmingstype: diesel
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 3
  • Slaapkamers: 5
  • Toiletten: 4
  • Afstand tot de zee: 2500 m
  • Afstand tot luchthaven: 68 km

Diensten

  • Parkeren
  • Haard
  • Voorraadkast
  • Garage

Beschrijving

Te koop 3 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 305 m² на полуострове Кассандра, региона Халкидики. De Semi-kelder bestaat uit een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte, een voorraadkast. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, woonkamer, een badkamer, een voorraadkast. De 1e verdieping bestaat uit 4 slaapkamers, een badkamer, een doucheruimte. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op het bos. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, airconditioner, luifels, barbecueplek, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin, garage.