600 000 €
2390 €/m²
Property 23310 photo 1

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 4
  • Bouwjaar: 2010
  • Aantal kamers: 6
  • Verwarmingstype: diesel
  • Niveaus: 4
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 6
  • Afstand tot de zee: 3500 m
  • Afstand tot luchthaven: 16 km

Diensten

  • Parkeren
  • Lift
  • Haard
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop herenhuis van 251 m² in Athene. Het herenhuis is verdeeld over 4 verdieping. De Semi-kelder bestaat uit woonkamer met keuken, een badkamer, een badkamer, een voorraadkast. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, een badkamer. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, een badkamer, een badkamer. De 2e verdieping bestaat uit een slaapkamer, een badkamer. Het object biedt een mooi uitzicht op de stad. Onroerend goed heeft haard, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.

There is also another maisonette available at the same squares and price.
The property is located in Varkiza area.

Locatie