Op aanvraag
Property 22203 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 177 m
  • Afstand tot luchthaven: 5,3 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 2474 m². в пригороде города Салоники. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 2100 m².

Verkoop
180 000 € 45 €/m²
  • Objectcode 14018
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
320 000 € 48 €/m²
  • Objectcode 14063
  • Gebied 6600 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
120 000 € 24 €/m²
  • Objectcode 14079
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
45 000 € 43 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 14503
  • Gebied 2650 m²
  • Afstand tot de zee 1700 m
Verkoop
230 000 € 382 €/m²
  • Objectcode 19475
  • Gebied 601 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
385 000 € 275 €/m²
  • Objectcode 19479
  • Gebied 1400 m²
  • Afstand tot de zee 12000 m
Verkoop
120 000 € 126 €/m²
  • Objectcode 20100
  • Gebied 949 m²
  • Afstand tot de zee 17000 m
Verkoop
1 300 000 € 216 €/m²
  • Objectcode 20480
  • Gebied 6000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
1 000 000 € 750 000 € 59 €/m²
  • Objectcode 21593
  • Gebied 12646 m²
  • Afstand tot de zee 1760 m
Verkoop
550 000 € 38 €/m²
  • Objectcode 21609
  • Gebied 14400 m²
  • Afstand tot de zee 1350 m

Abonneer u op de nieuwsbrief