Te koop - Vrijstaande woning 160 m² in Crete

Griekenland Kreta prefectuur Chania El. Venizelos
Op aanvraag
Property 16747 photo 1
Property 16747 photo 2
Property 16747 photo 3
Property 16747 photo 4
Property 16747 photo 5
Property 16747 photo 6
Property 16747 photo 7

Details

  • Bouwjaar: 2009
  • Staat: In aanbouw
  • Afstand tot de zee: 3700 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 3 km
  • Afstand tot luchthaven: 20 km

Beschrijving

Te koop 1-verdieping huisje met een oppervlakte van 160 m² на острове Крит in aanbouw. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.De woning wordt gemeubileerd verkocht.

Verkoop
86 000 € 934 €/m²
  • Objectcode 57035
  • Gebied 92 m²
  • Afstand tot de zee 9900 m
Verkoop
64 000 € 771 €/m²
  • Objectcode 57036
  • Gebied 83 m²
  • Afstand tot de zee 9900 m
Verkoop
19 000 € 475 €/m²
  • Objectcode 57085
  • Gebied 40 m²
  • Afstand tot de zee 15000 m
Verkoop
35 000 € 673 €/m²
  • Objectcode 60635
  • Gebied 52 m²
  • Kamers 2
Verkoop
190 000 € 1266 €/m²
  • Objectcode 61231
  • Gebied 150 m²
  • Kamers 5
Verkoop
399 000 € 1117 €/m²
  • Objectcode 61234
  • Gebied 357 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
49 000 € 1441 €/m²
  • Objectcode 61276
  • Gebied 34 m²
  • Kamers 2
Verkoop
300 000 € 1200 €/m²
  • Objectcode 61785
  • Gebied 250 m²
  • Kamers 6
Verkoop
370 000 € 2387 €/m²
  • Objectcode 61805
  • Gebied 155 m²
  • Kamers 4

Abonneer u op de nieuwsbrief