Te koop - Grond 640 m² in Sithonia, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Sithonia Nikiti
Op aanvraag
Property 11215 photo 1
Property 11215 photo 2
Property 11215 photo 3
Property 11215 photo 4
Property 11215 photo 5

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 0,4
  • Afstand tot de zee: 250 m
  • Afstand tot luchthaven: 67 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 640 m². на полуострове Ситония, региона Халкидики. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 250 m².

Verkoop
230 000 € 38 €/m²
  • Objectcode 60006
  • Gebied 5915 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
180 000 € 24 €/m²
  • Objectcode 60043
  • Gebied 7500 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
80 000 € 37 €/m²
  • Objectcode 60071
  • Gebied 2158 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m
Verkoop
2 000 000 € 2222 €/m²
  • Objectcode 60079
  • Gebied 900 m²
  • Afstand tot de zee 20 m
Wij raden aan Verkoop
90 000 € 434 €/m²
  • Objectcode 60183
  • Gebied 207 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
400 000 € 114 €/m²
  • Objectcode 60198
  • Gebied 3500 m²
  • Afstand tot de zee 130 m
Verkoop
160 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 60199
  • Gebied 4553 m²
  • Afstand tot de zee 610 m
Verkoop
20 000 € 19 €/m²
  • Objectcode 60205
  • Gebied 1021 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
150 000 € 67 €/m²
  • Objectcode 60310
  • Gebied 2233 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Wij raden aan Verkoop
250 000 € 200 000 € 56 €/m²
  • Objectcode 60372
  • Gebied 3545 m²
  • Afstand tot de zee 800 m

Abonneer u op de nieuwsbrief