150 000 €
31 €/m²
Property 49429 photo 1
Property 49429 photo 2
Property 49429 photo 3
Property 49429 photo 4
Property 49429 photo 5
Property 49429 photo 6
Property 49429 photo 7
Property 49429 photo 8

Details

  • Afstand tot de zee: 1300 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 6 km

Diensten

  • Toegang

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4800 m². в пригороде города Салоники. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
140 000 € 280 €/m²
  • Objectcode 29012
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 17000 m
Verkoop
180 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 29528
  • Gebied 6500 m²
  • Afstand tot de zee 16000 m
Verkoop
130 000 € 323 €/m²
  • Objectcode 29907
  • Gebied 402 m²
  • Afstand tot de zee 20000 m
Verkoop
160 000 € 14 €/m²
  • Objectcode 31409
  • Gebied 11000 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
200 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 32922
  • Gebied 8625 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
130 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 33414
  • Gebied 5600 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
130 000 € 118 €/m²
  • Objectcode 35075
  • Gebied 1100 m²
  • Afstand tot de zee 16000 m
Verkoop
200 000 € 338 €/m²
  • Objectcode 35258
  • Gebied 591 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
130 000 € 287 €/m²
  • Objectcode 39854
  • Gebied 452 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
175 000 € 100 €/m²
  • Objectcode 39855
  • Gebied 1750 m²
  • Afstand tot de zee 5500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief