Te koop - Grond 500 m² in Kriaritsi

Griekenland Macedonië Chalkidiki Sithonia
100 000 €
200 €/m²
Property 30940 photo 1
Property 30940 photo 2
Property 30940 photo 3
Property 30940 photo 4
Property 30940 photo 5
Property 30940 photo 6
Property 30940 photo 7
Property 30940 photo 8
Property 30940 photo 9
Property 30940 photo 10
Property 30940 photo 11
Property 30940 photo 12

Details

  • Afstand tot de zee: 150 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 4 km
  • Afstand tot luchthaven: 140 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 500 m². в Криарици. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 120 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee.

Verkoop
82 000 € 164 €/m²
  • Objectcode 16705
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
100 000 € 85 000 € 170 €/m²
  • Objectcode 16732
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
86 000 € 172 €/m²
  • Objectcode 16827
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
100 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 16859
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
130 000 € 95 000 € 190 €/m²
  • Objectcode 16913
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
85 000 € 170 €/m²
  • Objectcode 18349
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 18365
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
128 000 € 256 €/m²
  • Objectcode 18399
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
96 000 € 192 €/m²
  • Objectcode 18410
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 2100 m
Verkoop
90 000 € 180 €/m²
  • Objectcode 18569
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief