Over het bedrijf
kantoren en medewerkers
Onze kantoren
Levensduur van het bedrijf
+30 2310 591 431
Head of Sales Department
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
Agentobjecten
Verkoop
4 000 000 €
Vrijstaande woning
Attica
Objectcode
30922
Gebied
0 m²
Kamers
11
Verkoop
2 500 000 €
13888 €/m²
Vrijstaande woning
Attica
Objectcode
31142
Gebied
180 m²
Kamers
4
Verkoop
1 350 000 €
6338 €/m²
Vrijstaande woning
Athens
Objectcode
31147
Gebied
213 m²
Kamers
5
Verkoop
Op aanvraag
Vrijstaande woning
Athens
Objectcode
31149
Gebied
120 m²
Kamers
4
Huur
Op aanvraag
Appartement
Athens
Objectcode
31249
Gebied
230 m²
Kamers
4
Verkoop
500 000 €
238 €/m²
Grond
Attica
Objectcode
31278
Gebied
2100 m²
Afstand tot de zee
550 m
Verkoop
4 500 000 €
6923 €/m²
Gebouw
Athens
Objectcode
31281
Gebied
650 m²
Afstand tot de zee
550 m
Verkoop
240 000 €
188 €/m²
Grond
Attica
Objectcode
31349
Gebied
1273 m²
Afstand tot de zee
1000 m
Versturen
Achternaam, voornaam
Telefoon
Email
Bericht
Toestemming voor de verwerking van persoonsgegevens. gegevens
Abonneren
Ik wil graag updates en promotionele informatie ontvangen met behulp van mijn contactgegevens die relevant zijn voor mijn interesses en voorkeuren, in overeenstemming met
Privacybeleid
Meer details hier
Ok