Te koop - Grond 12200 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Paliouri
600 000 €
49 €/m²
Property 8238 photo 1
Property 8238 photo 2
Property 8238 photo 3
Property 8238 photo 4
Property 8238 photo 5
Property 8238 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot luchthaven: 84 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 12200 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Met de mogelijkheid tot bouw op 650 m².

Verkoop
840 000 € 63 €/m²
  • Objectcode 30184
  • Gebied 13289 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
500 000 € 433 €/m²
  • Objectcode 52646
  • Gebied 1154 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
600 000 € 36 €/m²
  • Objectcode 877
  • Gebied 16500 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
780 000 €
  • Objectcode 2678
  • Gebied 0 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
550 000 € 330 €/m²
  • Objectcode 62619
  • Gebied 1666 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 66019
  • Gebied 26000 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
550 000 € 83 €/m²
  • Objectcode 25612
  • Gebied 6616 m²
  • Afstand tot de zee 83 m
Verkoop
600 000 € 113 €/m²
  • Objectcode 10114
  • Gebied 5300 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
750 000 € 173 €/m²
  • Objectcode 3597
  • Gebied 4320 m²
  • Afstand tot de zee 30 m
Verkoop
800 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 47604
  • Gebied 12100 m²
  • Afstand tot de zee 400 m

Abonneer u op de nieuwsbrief