60 000 €
156 €/m²
Property 7784 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 1500 m
  • Afstand tot luchthaven: 10 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 0 m². в Аттике.

The land is located in Porto Rafti, a seaside resort of the East Attica. On this plot there is a possibility for building a unit of 140 sq.m.

Porto Rafti is a very popular among the Athenians summer resort. 

Verkoop
56 000 € 58 €/m²
  • Objectcode 13562
  • Gebied 950 m²
  • Kamers 5
Verkoop
65 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 35877
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
54 000 € 36 €/m²
  • Objectcode 13634
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
75 000 € 80 €/m²
  • Objectcode 13403
  • Gebied 930 m²
  • Afstand tot de zee 2400 m
Verkoop
60 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 32568
  • Gebied 2300 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
69 000 € 64 €/m²
  • Objectcode 50978
  • Gebied 1075 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
65 000 € 111 €/m²
  • Objectcode 56666
  • Gebied 582 m²
  • Afstand tot de zee 870 m
Verkoop
59 000 € 210 €/m²
  • Objectcode 13897
  • Gebied 280 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
50 000 € 89 €/m²
  • Objectcode 30173
  • Gebied 560 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
85 000 € 340 €/m²
  • Objectcode 23645
  • Gebied 250 m²
  • Kamers 2

Abonneer u op de nieuwsbrief