Te koop - Grond 6350 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Nea Skioni
135 000 €
21 €/m²
Property 6995 photo 1
Property 6995 photo 2
Property 6995 photo 3
Property 6995 photo 4
Property 6995 photo 5
Property 6995 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 4000 m
  • Afstand tot luchthaven: 78 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 6350 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op de stad, op het bos.

Verkoop
160 000 € 347 €/m²
  • Objectcode 32196
  • Gebied 460 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
135 000 € 56 €/m²
  • Objectcode 35950
  • Gebied 2380 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
200 000 € 82 €/m²
  • Objectcode 66008
  • Gebied 2417 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
160 000 € 39 €/m²
  • Objectcode 63490
  • Gebied 4100 m²
  • Afstand tot de zee 2 m
Verkoop
200 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 42546
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
110 000 € 36 €/m²
  • Objectcode 33081
  • Gebied 3000 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
150 000 € 74 €/m²
  • Objectcode 30916
  • Gebied 2002 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
110 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 31699
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
110 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 37207
  • Gebied 8000 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
185 000 € 115 €/m²
  • Objectcode 60430
  • Gebied 1600 m²
  • Afstand tot de zee 5 m

Abonneer u op de nieuwsbrief