Te koop - Grond 18237 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Kassandrië
500 000 €
27 €/m²
Property 6955 photo 1
Property 6955 photo 2
Property 6955 photo 3
Property 6955 photo 4
Property 6955 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 8000 m
  • Afstand tot luchthaven: 64 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 18237 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Momenteel wordt het in het stadsplan geïntegreerd.. Met de mogelijkheid tot bouw op 2000 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op het bos.

Verkoop
430 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 36978
  • Gebied 34200 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
430 000 € 172 €/m²
  • Objectcode 19703
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Verkoop
600 000 € 36 €/m²
  • Objectcode 877
  • Gebied 16500 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
600 000 € 49 €/m²
  • Objectcode 8238
  • Gebied 12200 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
600 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 35684
  • Gebied 12000 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
500 000 € 470 000 € 116 €/m²
  • Objectcode 6684
  • Gebied 4025 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
590 000 € 59 €/m²
  • Objectcode 23691
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 640 m
Verkoop
650 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 32177
  • Gebied 19900 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
450 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 45553
  • Gebied 6800 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
500 000 € 78 €/m²
  • Objectcode 22028
  • Gebied 6400 m²
  • Afstand tot de zee 400 m

Abonneer u op de nieuwsbrief