44 000 €
35 €/m²
Property 65912 photo 1
Property 65912 photo 2
Property 65912 photo 3
Property 65912 photo 4
Property 65912 photo 5
Property 65912 photo 6
Property 65912 photo 7
Property 65912 photo 8
Property 65912 photo 9
Property 65912 photo 10

Details

  • Afstand tot de zee: 2100 m
  • Afstand tot luchthaven: 21 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1255 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen, op de stad, op het bos.

Plot 1,255 sq.m. in Peza, Heraklion

For sale plot of 1,255 sq.m. in Peza, one of the most well-known villages of the Heraklion plain, surrounded by vineyards and olive groves. Just 15 minutes from Heraklion, it combines the tranquility of village life with easy access to the city, making it ideal for both a permanent residence and investment purposes.

General Features

  • Plot area: 1,255 sq.m.
  • Within settlement
  • Fully buildable
  • Frontage on three roads
  • Arranged on different levels
  • Easy access to water and electricity

Distances

  • 20 km from the center of Heraklion
  • 20 km from Heraklion Airport
  • 21 km from Heraklion Port
  • 21 km from the nearest beach

Verkoop
40 000 € 99 €/m²
  • Objectcode 65265
  • Gebied 402 m²
  • Afstand tot de zee 2 m
Verkoop
44 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 65912
  • Gebied 1255 m²
  • Afstand tot de zee 2100 m
Verkoop
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • Objectcode 5771
  • Gebied 230 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
63 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 64281
  • Gebied 1236 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
42 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 65911
  • Gebied 1188 m²
  • Afstand tot de zee 2100 m
Verkoop
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • Objectcode 32791
  • Gebied 359 m²
  • Afstand tot de zee 520 m
Verkoop
40 000 € 35 000 € 85 €/m²
  • Objectcode 56610
  • Gebied 410 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
65 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 36882
  • Gebied 5235 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
60 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 56754
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • Objectcode 32785
  • Gebied 359 m²
  • Afstand tot de zee 800 m

Abonneer u op de nieuwsbrief