150 000 €
24 €/m²
Property 65428 photo 1
Property 65428 photo 2
Property 65428 photo 3
Property 65428 photo 4
Property 65428 photo 5
Property 65428 photo 6
Property 65428 photo 7
Property 65428 photo 8
Property 65428 photo 9
Property 65428 photo 10
Property 65428 photo 11
Property 65428 photo 12

Details

  • Afstand tot de zee: 6200 m
  • Afstand tot luchthaven: 73 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 6086 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 241 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op de stad.

Perched on the edge of a cliff just outside the village of Kroustas, this exceptional build-ready plot enjoys uninterrupted, panoramic views over Mirabello Bay and spectacular east-facing sunrises. With a total area of 6,086.35 m² and a building allowance of 241.73 m², the property is sold with a valid building permit for a main residence of 179.09 m² and a guesthouse of 50.14 m², including a private swimming pool. Offering abundant natural light, secure development rights, and a fast, cost-effective path to construction, this is a rare opportunity ideal for a private retreat, a high-end rental investment, or a combination of both in a truly prime location.

Verkoop
200 000 € 278 €/m²
  • Objectcode 65098
  • Gebied 719 m²
  • Afstand tot de zee 2600 m
Verkoop
160 000 € 213 €/m²
  • Objectcode 62271
  • Gebied 748 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
150 000 € 76 €/m²
  • Objectcode 63283
  • Gebied 1968 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
159 000 € 106 €/m²
  • Objectcode 51499
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 3800 m
Exclusief Verkoop
150 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 63957
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 20000 m
Verkoop
180 000 € 72 €/m²
  • Objectcode 63958
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 20000 m
Verkoop
150 000 € 125 €/m²
  • Objectcode 49099
  • Gebied 1200 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
210 000 € 161 €/m²
  • Objectcode 42952
  • Gebied 1300 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
150 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 65125
  • Gebied 2710 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m
Wij raden aan Verkoop
179 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 63493
  • Gebied 2950 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m

Abonneer u op de nieuwsbrief