50 000 €
45 €/m²
Property 65413 photo 1
Property 65413 photo 2
Property 65413 photo 3
Property 65413 photo 4
Property 65413 photo 5
Property 65413 photo 6
Property 65413 photo 7
Property 65413 photo 8
Property 65413 photo 9

Details

  • Afstand tot de zee: 21000 m
  • Afstand tot luchthaven: 25 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1100 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 240 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen, op de stad, op het bos.

🏡 Land for Sale – 1,100 sqm in Kerasia, Heraklion!

In a beautiful and peaceful area, we present a wonderful 1,100 sqm plot, perfect for building your dream home. The land allows for a 240 sqm house, offering comfort and functionality.

🌿 Features:

  • Buildable: 240 sqm
  • Quiet and green surroundings
  • Panoramic views, ideal for a family or vacation home

📍 Location:

  • Only 21 km from the sea
  • 23 km from the airport
  • Easy access, perfect for those seeking tranquility without being far from essentials

💫 A unique opportunity to invest or build your dream home in a serene and beautiful part of Heraklion!

Verkoop
65 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 36882
  • Gebied 5235 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
60 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 63360
  • Gebied 993 m²
  • Afstand tot de zee 5150 m
Verkoop
50 000 € 77 €/m²
  • Objectcode 47006
  • Gebied 648 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
54 000 € 39 €/m²
  • Objectcode 63023
  • Gebied 1373 m²
Verkoop
64 000 € 145 €/m²
  • Objectcode 60940
  • Gebied 440 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
74 800 € 63 €/m²
  • Objectcode 64677
  • Gebied 1170 m²
  • Afstand tot de zee 5800 m
Verkoop
50 000 € 38 000 € 105 €/m²
  • Objectcode 32785
  • Gebied 359 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
70 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 64068
  • Gebied 5172 m²
  • Afstand tot de zee 22000 m
Verkoop
50 000 € 125 €/m²
  • Objectcode 37925
  • Gebied 400 m²
  • Afstand tot de zee 19700 m
Verkoop
50 000 € 106 €/m²
  • Objectcode 34571
  • Gebied 468 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief