230 000 €
27 €/m²
Property 65231 photo 1
Property 65231 photo 2
Property 65231 photo 3
Property 65231 photo 4
Property 65231 photo 5
Property 65231 photo 6
Property 65231 photo 7
Property 65231 photo 8
Property 65231 photo 9
Property 65231 photo 10
Property 65231 photo 11
Property 65231 photo 12
Property 65231 photo 13
Property 65231 photo 14
Property 65231 photo 15
Property 65231 photo 16

Details

  • Afstand tot de zee: 750 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 3 km
  • Afstand tot luchthaven: 35 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 8500 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op de stad, op het bos.

FOR SALE – 8,500 sq.m. PLOT – AGIA VARVARA, SISSI

For sale a 8,500 sq.m. plot located in the area of Agia Varvara – Sissi, offering unlimited mountain views and partial sea views.

🌿 Features:

  • Total area: 8,500 sq.m.
  • Entirely within Archaeological Zone B
  • Buildability up to 200 sq.m.
  • Classified as non-forestry land
  • Approximately 200 olive trees
  • Quiet natural environment

📍 Location:

  • Distance from the sea: 750 m
  • Distance from Sissi: 3 km
  • Distance from Heraklion International Airport: 35 km

🏡 Suitable for:

  • Construction of a residence or holiday home

Verkoop
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 46861
  • Gebied 28576 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
194 000 € 96 €/m²
  • Objectcode 65233
  • Gebied 2005 m²
  • Afstand tot de zee 622 m
Verkoop
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • Objectcode 47196
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Wij raden aan Verkoop
235 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 65945
  • Gebied 4460 m²
  • Afstand tot de zee 850 m
Verkoop
320 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 44365
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 7200 m
Verkoop
320 000 € 477 €/m²
  • Objectcode 50183
  • Gebied 670 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Verkoop
215 000 € 268 €/m²
  • Objectcode 65280
  • Gebied 800 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
330 000 € 202 €/m²
  • Objectcode 54425
  • Gebied 1630 m²
  • Afstand tot de zee 179 m
Verkoop
220 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 65420
  • Gebied 4125 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
320 000 € 198 €/m²
  • Objectcode 63954
  • Gebied 1613 m²
  • Afstand tot de zee 600 m

Abonneer u op de nieuwsbrief