Te koop - Vrijstaande woning 160 m² in Peloponnese

Griekenland Peloponnesos Korinthe Xylokastro Kamari
205 000 €
1281 €/m²
Property 65169 photo 1
Property 65169 photo 2
Property 65169 photo 3
Property 65169 photo 4
Property 65169 photo 5
Property 65169 photo 6
Property 65169 photo 7
Property 65169 photo 8
Property 65169 photo 9
Property 65169 photo 10
Property 65169 photo 11
Property 65169 photo 12
Property 65169 photo 13
Property 65169 photo 14
Property 65169 photo 15
Property 65169 photo 16
Property 65169 photo 17

Details

  • Bouwjaar: 2006
  • Jaar van renovatie: 2019
  • Aantal kamers: 6
  • Verwarmingstype: diesel
  • Energieklasse: C
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 4
  • Afstand tot de zee: 250 m
  • Afstand tot luchthaven: 157 km

Diensten

  • Parkeren
  • Haard
  • Voorraadkast
  • Dubbel glas
  • Resort eigendom

Beschrijving

Te koop 2 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 160 m² на полуострове Пелопоннес. De Semi-kelder bestaat uit 2 slaapkamers, woonkamer, een keuken, een badkamer, een badkamer. De 1e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers, woonkamer, een keuken, een badkamer, een badkamer. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, airconditioner, luifels, barbecueplek, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.

----------------------------------------------------

Two-storey Detached House 160 sq.m. | Kamari, Xylokastro, Corinthia

For sale is an excellent two-level detached house of 160 sq.m., set on a 200 sq.m. plot, located in the privileged and peaceful area of Kamari, Xylokastro, just 0.25 km from the sea and 5 km from Xylokastro town.