Te koop - Grond 14000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Mollen Kalyves
350 000 €
25 €/m²
Property 65109 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot luchthaven: 96 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 14000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Met de mogelijkheid tot bouw op 600 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op het bos.

Verkoop
300 000 € 57 €/m²
  • Objectcode 47056
  • Gebied 5250 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
350 000 € 275 €/m²
  • Objectcode 5060
  • Gebied 1270 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
475 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 18937
  • Gebied 15500 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
350 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 44759
  • Gebied 9900 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
350 000 € 250 €/m²
  • Objectcode 4474
  • Gebied 1400 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
420 000 € 210 €/m²
  • Objectcode 44597
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
330 000 € 180 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 2581
  • Gebied 6200 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
300 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 3446
  • Gebied 8500 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
450 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 45553
  • Gebied 6800 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
380 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 1651
  • Gebied 8962 m²
  • Afstand tot de zee 600 m

Abonneer u op de nieuwsbrief