Te koop - Grond 5100 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Mollen Kalyves
200 000 €
39 €/m²
Property 65108 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 1200 m
  • Afstand tot luchthaven: 96 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 5100 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op het bos.

Verkoop
250 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 38370
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
240 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 26689
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 5600 m
Verkoop
270 000 € 364 €/m²
  • Objectcode 13164
  • Gebied 740 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
200 000 € 82 €/m²
  • Objectcode 66008
  • Gebied 2417 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
190 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 63877
  • Gebied 8000 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
220 000 € 160 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 20946
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 850 m
Verkoop
220 000 € 130 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 1018
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
250 000 € 100 000 €
  • Objectcode 2759
  • Gebied 0 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
200 000 € 133 €/m²
  • Objectcode 40574
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 950 m
Verkoop
190 000 € 380 €/m²
  • Objectcode 50715
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 800 m

Abonneer u op de nieuwsbrief