299 000 €
49 €/m²
Property 64922 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 527 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 65 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 6095 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op de stad.

Verkoop
269 000 € 371 €/m²
  • Objectcode 39778
  • Gebied 725 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
267 000 € 517 €/m²
  • Objectcode 64828
  • Gebied 516 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
320 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 59200
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • Objectcode 36802
  • Gebied 13247 m²
  • Afstand tot de zee 4600 m
Verkoop
270 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 46217
  • Gebied 5340 m²
  • Afstand tot de zee 824 m
Verkoop
280 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 38534
  • Gebied 8000 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m
Verkoop
330 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 65144
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 2600 m
Verkoop
374 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 50665
  • Gebied 11228 m²
  • Afstand tot de zee 731 m
Verkoop
365 000 € 251 €/m²
  • Objectcode 36851
  • Gebied 1450 m²
  • Afstand tot de zee 250 m
Verkoop
430 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 56286
  • Gebied 8131 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief