Property 64828 photo 1
Property 64828 photo 2
Property 64828 photo 3
Property 64828 photo 4

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 0,8
  • Afstand tot de zee: 300 m
  • Afstand tot luchthaven: 60 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 516 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de stad.

Verkoop
288 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 52613
  • Gebied 4300 m²
  • Kamers 2
Verkoop
267 000 € 356 €/m²
  • Objectcode 50514
  • Gebied 750 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
240 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 51038
  • Gebied 30000 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
267 000 € 517 €/m²
  • Objectcode 64828
  • Gebied 516 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
259 000 € 984 €/m²
  • Objectcode 65353
  • Gebied 263 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
374 000 € 93 €/m²
  • Objectcode 51459
  • Gebied 4012 m²
  • Afstand tot de zee 2700 m
Verkoop
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • Objectcode 41471
  • Gebied 1750 m²
  • Afstand tot de zee 8500 m
Verkoop
320 000 € 508 €/m²
  • Objectcode 61232
  • Gebied 629 m²
  • Afstand tot de zee 40 m
Verkoop
220 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 65418
  • Gebied 4098 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
350 000 € 1023 €/m²
  • Objectcode 59194
  • Gebied 342 m²
  • Afstand tot de zee 357 m

Abonneer u op de nieuwsbrief