853 000 €
860 €/m²
Property 64550 photo 1
Property 64550 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 300 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 61 km

Diensten

  • Golden Visa

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 991 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee.

Locatie