Property 64279 photo 1
Property 64279 photo 2
Property 64279 photo 3
Property 64279 photo 4
Property 64279 photo 5
Property 64279 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 186 m
  • Afstand tot luchthaven: 63 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 202 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 423 m².

Verkoop
397 000 € 397 €/m²
  • Objectcode 38909
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 170 m
Verkoop
267 000 € 49 €/m²
  • Objectcode 41185
  • Gebied 5423 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
280 000 € 96 €/m²
  • Objectcode 37597
  • Gebied 2890 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
350 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 36263
  • Gebied 16000 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
300 000 € 603 €/m²
  • Objectcode 65123
  • Gebied 497 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
270 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 46217
  • Gebied 5340 m²
  • Afstand tot de zee 824 m
Verkoop
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • Objectcode 38798
  • Gebied 1100 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • Objectcode 36802
  • Gebied 13247 m²
  • Afstand tot de zee 4600 m
Verkoop
450 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 38845
  • Gebied 8500 m²
  • Afstand tot de zee 5300 m
Verkoop
320 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 44365
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 7200 m

Abonneer u op de nieuwsbrief