2 935 000 €
29 €/m²
Property 64251 photo 1
Property 64251 photo 2
Property 64251 photo 3
Property 64251 photo 4
Property 64251 photo 5
Property 64251 photo 6
Property 64251 photo 7
Property 64251 photo 8
Property 64251 photo 9
Property 64251 photo 10
Property 64251 photo 11
Property 64251 photo 12

Details

  • Afstand tot de zee: 900 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 46 km

Diensten

  • Golden Visa

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 100000 m². на острове Крит. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op het bos.

Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 39997
  • Gebied 41865 m²
  • Afstand tot de zee 330 m
Verkoop
2 830 000 € 148 €/m²
  • Objectcode 36085
  • Gebied 19017 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
3 150 000 € 70 €/m²
  • Objectcode 22430
  • Gebied 45000 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
2 670 000 € 494 €/m²
  • Objectcode 41749
  • Gebied 5400 m²
  • Afstand tot de zee 370 m
Verkoop
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 38260
  • Gebied 50000 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
4 000 000 € 102 €/m²
  • Objectcode 9412
  • Gebied 39030 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
2 500 000 € 6 €/m²
  • Objectcode 48899
  • Gebied 391200 m²
  • Afstand tot de zee 14000 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 38747
  • Gebied 15000 m²
  • Afstand tot de zee 30 m
Verkoop
2 390 000 € 1154 €/m²
  • Objectcode 29228
  • Gebied 2070 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
3 000 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 33304
  • Gebied 40000 m²
  • Afstand tot de zee 800 m

Abonneer u op de nieuwsbrief