2 953 000 €
30 €/m²
Property 64250 photo 1
Property 64250 photo 2
Property 64250 photo 3
Property 64250 photo 4
Property 64250 photo 5
Property 64250 photo 6
Property 64250 photo 7
Property 64250 photo 8
Property 64250 photo 9

Details

  • Afstand tot de zee: 900 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 46 km

Diensten

  • Golden Visa

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 96000 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 14000 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen, op het bos.

Verkoop
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 38260
  • Gebied 50000 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
3 750 000 € 92 €/m²
  • Objectcode 57935
  • Gebied 40453 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
2 600 000 € 38 €/m²
  • Objectcode 47235
  • Gebied 68000 m²
  • Afstand tot de zee 1 m
Verkoop
4 000 000 € 102 €/m²
  • Objectcode 9412
  • Gebied 39030 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 42922
  • Gebied 2129 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
3 000 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 33304
  • Gebied 40000 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
2 935 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 64251
  • Gebied 100000 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
2 830 000 € 148 €/m²
  • Objectcode 36085
  • Gebied 19017 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
2 500 000 € 6 €/m²
  • Objectcode 48899
  • Gebied 391200 m²
  • Afstand tot de zee 14000 m
Verkoop
2 390 000 € 1154 €/m²
  • Objectcode 29228
  • Gebied 2070 m²
  • Afstand tot de zee 10 m

Abonneer u op de nieuwsbrief