70 000 €
13 €/m²
Property 64068 photo 1
Property 64068 photo 2
Property 64068 photo 3
Property 64068 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 22000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 4 km
  • Afstand tot luchthaven: 21 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 5172 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
93 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 36799
  • Gebied 1229 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
65 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 38342
  • Gebied 4005 m²
  • Afstand tot de zee 6800 m
Verkoop
95 000 € 11 €/m²
  • Objectcode 43342
  • Gebied 8000 m²
  • Afstand tot de zee 1010 m
Verkoop
75 000 € 90 €/m²
  • Objectcode 57164
  • Gebied 831 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
75 000 € 93 €/m²
  • Objectcode 59115
  • Gebied 805 m²
  • Afstand tot de zee 6500 m
Verkoop
60 000 € 576 €/m²
  • Objectcode 43131
  • Gebied 104 m²
  • Afstand tot de zee 49 m
Verkoop
65 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 36882
  • Gebied 5235 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • Objectcode 54330
  • Gebied 28752 m²
  • Afstand tot de zee 7500 m
Verkoop
102 000 € 79 €/m²
  • Objectcode 63400
  • Gebied 1282 m²
  • Afstand tot de zee 3700 m
Verkoop
78 000 € 155 €/m²
  • Objectcode 65261
  • Gebied 503 m²
  • Afstand tot de zee 500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief