150 000 €
29 €/m²
Property 64037 photo 1
Property 64037 photo 2
Property 64037 photo 3
Property 64037 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 352 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 70 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 5088 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 120 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen, op de stad.

Verkoop
180 000 € 72 €/m²
  • Objectcode 63958
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 20000 m
Verkoop
130 000 € 95 €/m²
  • Objectcode 50395
  • Gebied 1358 m²
  • Afstand tot de zee 6300 m
Verkoop
220 000 € 37 €/m²
  • Objectcode 60862
  • Gebied 5844 m²
  • Afstand tot de zee 740 m
Verkoop
128 000 € 128 €/m²
  • Objectcode 64004
  • Gebied 997 m²
  • Afstand tot de zee 1670 m
Verkoop
139 000 € 139 €/m²
  • Objectcode 63269
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
160 000 € 213 €/m²
  • Objectcode 62271
  • Gebied 748 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
192 000 € 213 €/m²
  • Objectcode 39609
  • Gebied 898 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
150 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 62015
  • Gebied 6786 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Wij raden aan Verkoop
214 000 €
  • Objectcode 65947
  • Gebied 0 m²
  • Afstand tot de zee 1180 m
Verkoop
140 000 € 7 €/m²
  • Objectcode 42793
  • Gebied 19700 m²
  • Afstand tot de zee 5600 m

Abonneer u op de nieuwsbrief