150 000 €
34 €/m²
Property 64036 photo 1
Property 64036 photo 2
Property 64036 photo 3
Property 64036 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 352 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 70 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4290 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 120 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen, op de stad.

Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 43300
  • Gebied 3484 m²
  • Afstand tot de zee 390 m
Verkoop
160 000 € 38 €/m²
  • Objectcode 41186
  • Gebied 4166 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • Objectcode 47196
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Wij raden aan Verkoop
179 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 63493
  • Gebied 2950 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m
Verkoop
160 000 € 677 €/m²
  • Objectcode 56709
  • Gebied 236 m²
  • Afstand tot de zee 338 m
Verkoop
200 000 € 278 €/m²
  • Objectcode 65098
  • Gebied 719 m²
  • Afstand tot de zee 2600 m
Verkoop
190 000 € 185 €/m²
  • Objectcode 65447
  • Gebied 1022 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
128 000 € 123 €/m²
  • Objectcode 42231
  • Gebied 1034 m²
  • Afstand tot de zee 280 m
Verkoop
150 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 64037
  • Gebied 5088 m²
  • Afstand tot de zee 352 m
Verkoop
150 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 62015
  • Gebied 6786 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief