Te koop - Grond 6159 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Kassandrië
85 000 €
13 €/m²
Property 63946 photo 1
Property 63946 photo 2
Property 63946 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 5000 m
  • Afstand tot luchthaven: 75 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 6159 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m².

Verkoop
95 000 € 17 €/m²
  • Objectcode 45340
  • Gebied 5280 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
120 000 € 141 €/m²
  • Objectcode 30288
  • Gebied 846 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
100 000 € 400 €/m²
  • Objectcode 25749
  • Gebied 250 m²
  • Afstand tot de zee 20 m
Verkoop
100 000 € 24 €/m²
  • Objectcode 23870
  • Gebied 4062 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
120 000 € 396 €/m²
  • Objectcode 60201
  • Gebied 303 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
80 000 € 19 €/m²
  • Objectcode 19433
  • Gebied 4200 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
110 000 € 146 €/m²
  • Objectcode 48419
  • Gebied 750 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
110 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 23761
  • Gebied 4890 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
100 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 10078
  • Gebied 1900 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
95 000 € 111 €/m²
  • Objectcode 40187
  • Gebied 850 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief