747 000 € 640 000 €
26 €/m²
Property 63904 photo 1
Property 63904 photo 2
Property 63904 photo 3
Property 63904 photo 4
Property 63904 photo 5
Property 63904 photo 6
Property 63904 photo 7
Property 63904 photo 8
Property 63904 photo 9

Details

  • Afstand tot de zee: 450 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 24 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 24000 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 5500 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

The plot consists of three separate plots, each with a permitted building capacity of 220 sqm plus basement areas. The plots are intended for residential development.

There is a valid building permit in place for a total of six houses. However, if the design includes semi-underground (subterranean) constructions, the project can be modified to include up to 12 houses, each approximately 70 sqm in size.

Verkoop
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • Objectcode 40503
  • Gebied 180000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
860 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 20324
  • Gebied 13200 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 24952
  • Gebied 11065 m²
Verkoop
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 63904
  • Gebied 24000 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
900 000 € 750 €/m²
  • Objectcode 38771
  • Gebied 1200 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
694 000 € 84 €/m²
  • Objectcode 4766
  • Gebied 8200 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Wij raden aan Verkoop
980 000 € 326 €/m²
  • Objectcode 35962
  • Gebied 3000 m²
  • Afstand tot de zee 30 m
Verkoop
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 56505
  • Gebied 11174 m²
  • Afstand tot de zee 1850 m
Verkoop
800 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 46523
  • Gebied 26134 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
853 000 € 725 €/m²
  • Objectcode 63066
  • Gebied 1175 m²
  • Afstand tot de zee 50 m

Abonneer u op de nieuwsbrief