80 000 €
16 €/m²
Property 63900 photo 1
Property 63900 photo 2
Property 63900 photo 3
Property 63900 photo 4
Property 63900 photo 5
Property 63900 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 10000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 5 km
  • Afstand tot luchthaven: 1 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 5000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Met de mogelijkheid tot bouw op 180 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op het bos.

Verkoop
75 000 € 126 €/m²
  • Objectcode 42072
  • Gebied 593 m²
  • Afstand tot de zee 1700 m
Verkoop
65 000 € 15 €/m²
  • Objectcode 56832
  • Gebied 4125 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
95 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 51611
  • Gebied 2225 m²
  • Afstand tot de zee 3800 m
Verkoop
80 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 63900
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
105 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 64280
  • Gebied 4033 m²
  • Afstand tot de zee 2470 m
Verkoop
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • Objectcode 42243
  • Gebied 318 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
85 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 46630
  • Gebied 2800 m²
  • Afstand tot de zee 14400 m
Verkoop
68 000 € 113 €/m²
  • Objectcode 52386
  • Gebied 600 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m
Verkoop
100 000 € 44 €/m²
  • Objectcode 29508
  • Gebied 2240 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
100 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 51868
  • Gebied 1525 m²
  • Afstand tot de zee 14100 m

Abonneer u op de nieuwsbrief