640 000 €
74 €/m²
Property 63745 photo 1
Property 63745 photo 2
Property 63745 photo 3
Property 63745 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 1150 m
  • Afstand tot luchthaven: 59 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 8608 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 258 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Locatie