200 000 €
2000 €/m²
Property 63733 photo 1
Property 63733 photo 2
Property 63733 photo 3
Property 63733 photo 4
Property 63733 photo 5
Property 63733 photo 6
Property 63733 photo 7
Property 63733 photo 8
Property 63733 photo 9
Property 63733 photo 10
Property 63733 photo 11
Property 63733 photo 12
Property 63733 photo 13
Property 63733 photo 14
Property 63733 photo 15
Property 63733 photo 16
Property 63733 photo 17

Details

  • Bouwjaar: 2006
  • Aantal kamers: 4
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 700 m
  • Afstand tot luchthaven: 33 km

Beschrijving

Te koop appartement van 100 m² in Chalkidiki. Het appartement is gelegen op de 2e verdieping verdieping en bestaat uit: 3 slaapkamers, woonkamer met keuken, een badkamer. Het object biedt een mooi uitzicht op de stad.Er is geen lift in het gebouw.

Verkoop
295 000 € 3470 €/m²
  • Objectcode 44572
  • Gebied 85 m²
  • Kamers 3
Verkoop
180 000 € 2812 €/m²
  • Objectcode 59018
  • Gebied 64 m²
  • Kamers 3
Verkoop
185 000 € 3189 €/m²
  • Objectcode 63383
  • Gebied 58 m²
  • Kamers 3
Verkoop
163 000 € 1697 €/m²
  • Objectcode 7255
  • Gebied 96 m²
  • Kamers 3
Verkoop
205 000 € 2050 €/m²
  • Objectcode 55871
  • Gebied 100 m²
  • Kamers 3
Verkoop
165 000 € 2946 €/m²
  • Objectcode 59020
  • Gebied 56 m²
  • Kamers 2
Verkoop
180 000 € 1384 €/m²
  • Objectcode 8006
  • Gebied 130 m²
  • Kamers 4
Verkoop
260 000 € 1354 €/m²
  • Objectcode 54557
  • Gebied 192 m²
  • Kamers 5
Verkoop
230 000 € 4600 €/m²
  • Objectcode 62519
  • Gebied 50 m²
  • Kamers 2
Verkoop
200 000 € 2000 €/m²
  • Objectcode 63733
  • Gebied 100 m²
  • Kamers 4

Abonneer u op de nieuwsbrief