140 000 €
2414 €/m²
Property 63716 photo 1
Property 63716 photo 2
Property 63716 photo 3
Property 63716 photo 4
Property 63716 photo 5
Property 63716 photo 6
Property 63716 photo 7

Details

  • Bouwjaar: 2025
  • Aantal kamers: 2
  • Verwarmingstype: heating pump
  • Staat: In aanbouw
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 1300 m
  • Afstand tot luchthaven: 50 km

Beschrijving

Te koop appartement van 58 m² in Chalkidiki in aanbouw. Het appartement is gelegen op de 1e verdieping verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte. Квартира heeft een hoekige opstelling. Het object biedt een mooi uitzicht op de stad. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner, luifels, verwarming. Er is geen lift in het gebouw.

Locatie