45 000 €
4 €/m²
Property 63545 photo 1
Property 63545 photo 2
Property 63545 photo 3
Property 63545 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 3000 m

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 11138 m². на острове Крит. Het perceel is niet bestemd voor de bouw van woonruimte. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 31332
  • Gebied 403 m²
  • Afstand tot de zee 3600 m
Verkoop
55 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 63352
  • Gebied 730 m²
  • Afstand tot de zee 5150 m
Verkoop
40 000 € 177 €/m²
  • Objectcode 37983
  • Gebied 225 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
64 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 57760
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
60 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 56754
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
60 000 € 92 €/m²
  • Objectcode 37931
  • Gebied 650 m²
  • Afstand tot de zee 20000 m
Verkoop
37 400 € 55 €/m²
  • Objectcode 64678
  • Gebied 670 m²
  • Afstand tot de zee 5800 m
Verkoop
60 000 € 46 000 € 189 €/m²
  • Objectcode 52084
  • Gebied 243 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
50 000 € 14 €/m²
  • Objectcode 50364
  • Gebied 3500 m²
  • Afstand tot de zee 25000 m
Verkoop
65 000 € 15 €/m²
  • Objectcode 56832
  • Gebied 4125 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief