853 000 €
23 €/m²
Property 63290 photo 1
Property 63290 photo 2
Property 63290 photo 3
Property 63290 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 1 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 21 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 36000 m². на острове Крит. Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
800 000 € 58 €/m²
  • Objectcode 32252
  • Gebied 13722 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
800 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 32800
  • Gebied 25000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
700 000 € 78 €/m²
  • Objectcode 40404
  • Gebied 8926 m²
  • Afstand tot de zee 470 m
Verkoop
880 000 € 1760 €/m²
  • Objectcode 18950
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 30124
  • Gebied 10500 m²
  • Afstand tot de zee 15 m
Verkoop
735 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 30343
  • Gebied 11000 m²
  • Afstand tot de zee 3800 m
Verkoop
1 227 000 € 49 €/m²
  • Objectcode 38407
  • Gebied 24820 m²
  • Afstand tot de zee 1 m
Verkoop
1 200 000 € 1200 €/m²
  • Objectcode 12485
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 20 m
Verkoop
853 000 € 1032 €/m²
  • Objectcode 64551
  • Gebied 826 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
1 096 000 € 86 €/m²
  • Objectcode 51472
  • Gebied 12735 m²
  • Afstand tot de zee 300 m

Abonneer u op de nieuwsbrief