Te koop - Grond 8000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Kallithea
200 000 €
25 €/m²
Property 6327 photo 1
Property 6327 photo 2
Property 6327 photo 3
Property 6327 photo 4
Property 6327 photo 5
Property 6327 photo 6
Property 6327 photo 7
Property 6327 photo 8
Property 6327 photo 9

Details

  • Strand: песчаный пляж
  • Afstand tot de zee: 1600 m
  • Afstand tot luchthaven: 64 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 8000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 800 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op het bos.

Verkoop
190 000 € 380 €/m²
  • Objectcode 50716
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
200 000 € 82 €/m²
  • Objectcode 66008
  • Gebied 2417 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
240 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 26689
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 5600 m
Verkoop
220 000 € 36 €/m²
  • Objectcode 29957
  • Gebied 6000 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
220 000 € 196 €/m²
  • Objectcode 2349
  • Gebied 1120 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
200 000 € 133 €/m²
  • Objectcode 40574
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 950 m
Verkoop
165 000 € 11 €/m²
  • Objectcode 5963
  • Gebied 15000 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
190 000 € 59 €/m²
  • Objectcode 14627
  • Gebied 3171 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
245 000 € 700 €/m²
  • Objectcode 40642
  • Gebied 350 m²
  • Afstand tot de zee 360 m
Verkoop
290 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 47055
  • Gebied 5500 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m

Abonneer u op de nieuwsbrief