299 000 €
4 €/m²
Property 63201 photo 1
Property 63201 photo 2
Property 63201 photo 3
Property 63201 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 3300 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 19 km
  • Afstand tot luchthaven: 14 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 70000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee.

Currently, there is no building allowance on the property. However, it offers the potential for the installation of wind turbines, making it an ideal opportunity for renewable energy investment purposes.

Verkoop
267 000 € 49 €/m²
  • Objectcode 41185
  • Gebied 5423 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • Objectcode 39265
  • Gebied 4550 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
250 000 € 125 €/m²
  • Objectcode 38076
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • Objectcode 56284
  • Gebied 6800 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
427 000 € 241 €/m²
  • Objectcode 36674
  • Gebied 1770 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
250 000 € 31 €/m²
  • Objectcode 43610
  • Gebied 8000 m²
  • Afstand tot de zee 2400 m
Verkoop
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 46861
  • Gebied 28576 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
250 000 € 214 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 45663
  • Gebied 16000 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
320 000 € 508 €/m²
  • Objectcode 61232
  • Gebied 629 m²
  • Afstand tot de zee 40 m
Verkoop
267 000 € 59 €/m²
  • Objectcode 42038
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 2700 m

Abonneer u op de nieuwsbrief