2 026 000 €
20 €/m²
Property 63036 photo 1
Property 63036 photo 2
Property 63036 photo 3
Property 63036 photo 4
Property 63036 photo 5

Details

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 100000 m². на острове Крит. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
2 150 000 € 1 400 000 € 340 €/m²
  • Objectcode 62848
  • Gebied 4112 m²
  • Afstand tot de zee 250 m
Verkoop
2 200 000 € 141 €/m²
  • Objectcode 44015
  • Gebied 15503 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
1 700 000 € 279 €/m²
  • Objectcode 31624
  • Gebied 6086 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
1 700 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 44681
  • Gebied 34000 m²
  • Afstand tot de zee 830 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 50803
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
2 346 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 50279
  • Gebied 44000 m²
  • Afstand tot de zee 30 m
Verkoop
2 650 000 € 1 750 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 38260
  • Gebied 50000 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
1 760 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 40470
  • Gebied 55000 m²
  • Afstand tot de zee 460 m
Verkoop
3 000 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 33304
  • Gebied 40000 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
1 800 000 € 85 €/m²
  • Objectcode 63741
  • Gebied 21096 m²
  • Afstand tot de zee 1 m

Abonneer u op de nieuwsbrief