54 000 €
39 €/m²
Property 63023 photo 1
Property 63023 photo 2

Details

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1373 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Met de mogelijkheid tot bouw op 500 m².

Verkoop
65 000 € 7 €/m²
  • Objectcode 42794
  • Gebied 8756 m²
  • Afstand tot de zee 5600 m
Verkoop
64 000 € 145 €/m²
  • Objectcode 60940
  • Gebied 440 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
80 000 € 71 €/m²
  • Objectcode 43083
  • Gebied 1116 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
58 000 € 191 €/m²
  • Objectcode 52387
  • Gebied 303 m²
  • Afstand tot de zee 250 m
Verkoop
78 000 € 260 €/m²
  • Objectcode 42245
  • Gebied 300 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • Objectcode 32791
  • Gebied 359 m²
  • Afstand tot de zee 520 m
Verkoop
60 000 € 136 €/m²
  • Objectcode 42779
  • Gebied 439 m²
  • Afstand tot de zee 5700 m
Verkoop
65 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 36882
  • Gebied 5235 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
70 000 € 109 €/m²
  • Objectcode 30724
  • Gebied 638 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
49 000 € 122 €/m²
  • Objectcode 48833
  • Gebied 400 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief