37 000 €
1156 €/m²
Property 63005 photo 1
Property 63005 photo 2
Property 63005 photo 3
Property 63005 photo 4
Property 63005 photo 5
Property 63005 photo 6
Property 63005 photo 7

Details

  • Aantal kamers: 2
  • Staat: Vervallen woningen
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 7000 m
  • Afstand tot luchthaven: 45 km

Diensten

  • Moet gerepareerd worden

Beschrijving

Te koop vervallen woningen, 1 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 32 m² на острове Крит. Het huisje bestaat uit een slaapkamer, woonkamer, een keuken, een doucheruimte. Het object biedt een mooi uitzicht op de stad.

Locatie