215 000 €
24 €/m²
Property 62926 photo 1
Property 62926 photo 2
Property 62926 photo 3
Property 62926 photo 4
Property 62926 photo 5
Property 62926 photo 6
Property 62926 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 70 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 8832 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 413 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
235 000 € 940 €/m²
  • Objectcode 50113
  • Gebied 250 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
189 000 € 414 €/m²
  • Objectcode 65882
  • Gebied 456 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
180 000 € 243 €/m²
  • Objectcode 44617
  • Gebied 740 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
200 000 € 192 000 € 214 €/m²
  • Objectcode 45892
  • Gebied 896 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • Objectcode 52232
  • Gebied 3592 m²
  • Afstand tot de zee 1700 m
Verkoop
190 000 € 86 €/m²
  • Objectcode 39453
  • Gebied 2200 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
220 000 € 37 €/m²
  • Objectcode 60862
  • Gebied 5844 m²
  • Afstand tot de zee 740 m
Verkoop
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • Objectcode 63235
  • Gebied 4184 m²
  • Afstand tot de zee 280 m
Wij raden aan Verkoop
214 000 €
  • Objectcode 65947
  • Gebied 0 m²
  • Afstand tot de zee 1180 m
Verkoop
269 000 € 56 €/m²
  • Objectcode 49771
  • Gebied 4790 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief