340 000 €
41 €/m²
Property 62863 photo 1
Property 62863 photo 2
Property 62863 photo 3
Property 62863 photo 4
Property 62863 photo 5
Property 62863 photo 6
Property 62863 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 4600 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 3,6 km
  • Afstand tot luchthaven: 21,4 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 8146 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd. Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 64871
  • Gebied 4100 m²
  • Afstand tot de zee 2900 m
Verkoop
342 000 € 249 €/m²
  • Objectcode 52320
  • Gebied 1372 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
275 000 € 240 000 € 37 €/m²
  • Objectcode 56612
  • Gebied 6350 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
374 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 50665
  • Gebied 11228 m²
  • Afstand tot de zee 731 m
Verkoop
320 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 42624
  • Gebied 15000 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
320 000 € 198 €/m²
  • Objectcode 63954
  • Gebied 1613 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
290 000 € 207 €/m²
  • Objectcode 65314
  • Gebied 1395 m²
  • Afstand tot de zee 72 m
Verkoop
426 500 € 33 €/m²
  • Objectcode 36778
  • Gebied 12588 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
349 000 € 58 €/m²
  • Objectcode 65412
  • Gebied 5960 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
305 000 € 250 000 € 18 €/m²
  • Objectcode 36802
  • Gebied 13247 m²
  • Afstand tot de zee 4600 m

Abonneer u op de nieuwsbrief