86 000 €
30 €/m²
Property 62729 photo 1
Property 62729 photo 2
Property 62729 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 1800 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1,5 km
  • Afstand tot luchthaven: 718 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 2785 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Met de mogelijkheid tot bouw op 186 m².

Verkoop
107 000 € 681 €/m²
  • Objectcode 50089
  • Gebied 157 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
95 000 € 87 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 52111
  • Gebied 4022 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
82 000 € 80 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 48428
  • Gebied 2900 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
120 000 € 63 €/m²
  • Objectcode 51455
  • Gebied 1900 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
110 000 € 85 €/m²
  • Objectcode 47187
  • Gebied 1285 m²
  • Afstand tot de zee 1114 m
Verkoop
75 000 € 93 €/m²
  • Objectcode 59115
  • Gebied 805 m²
  • Afstand tot de zee 6500 m
Verkoop
106 000 € 160 €/m²
  • Objectcode 45661
  • Gebied 662 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
128 000 € 128 €/m²
  • Objectcode 64004
  • Gebied 997 m²
  • Afstand tot de zee 1670 m
Verkoop
91 000 € 37 €/m²
  • Objectcode 39531
  • Gebied 2400 m²
  • Afstand tot de zee 6500 m
Verkoop
120 000 € 86 000 € 19 €/m²
  • Objectcode 41955
  • Gebied 4519 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m

Abonneer u op de nieuwsbrief