230 000 €
4600 €/m²
Property 62519 photo 1
Property 62519 photo 2
Property 62519 photo 3

Details

  • Bouwjaar: 2025
  • Aantal kamers: 2
  • Verwarmingstype: heating pump
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 350 m
  • Afstand tot luchthaven: 35 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zwembad
  • Lift
  • Satelliet-tv
  • Luxe Huis (Lux)

Beschrijving

Te koop appartement van 50 m² in Chalkidiki. Het appartement is gelegen op de 4e verdieping verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte. Квартира heeft een hoekige opstelling. Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de stad. Onroerend goed heeft airconditioner, verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Het pand beschikt over een dakterras. Onroerend goed omvat parkeerplaats. Er is een privézwembad aanwezig.

 Roof garden 80 Sq. Meters

Locatie