1 500 000 €
10 €/m²
Property 62446 photo 1
Property 62446 photo 2
Property 62446 photo 3
Property 62446 photo 4
Property 62446 photo 5
Property 62446 photo 6
Property 62446 photo 7
Property 62446 photo 8
Property 62446 photo 9
Property 62446 photo 10
Property 62446 photo 11
Property 62446 photo 12

Details

  • Afstand tot de zee: 3000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 49 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 150000 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
1 227 000 € 49 €/m²
  • Objectcode 38407
  • Gebied 24820 m²
  • Afstand tot de zee 1 m
Verkoop
2 200 000 € 141 €/m²
  • Objectcode 44015
  • Gebied 15503 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
1 300 000 € 54 €/m²
  • Objectcode 56285
  • Gebied 24000 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
1 500 000 € 34 €/m²
  • Objectcode 24668
  • Gebied 43000 m²
  • Afstand tot de zee 25000 m
Verkoop
1 460 000 € 140 €/m²
  • Objectcode 57513
  • Gebied 10397 m²
  • Afstand tot de zee 433 m
Verkoop
1 500 000 € 1160 €/m²
  • Objectcode 10632
  • Gebied 1293 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
1 400 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 37489
  • Gebied 7000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
2 150 000 € 1 400 000 € 340 €/m²
  • Objectcode 62848
  • Gebied 4112 m²
  • Afstand tot de zee 250 m
Verkoop
1 280 000 € 73 €/m²
  • Objectcode 48743
  • Gebied 17497 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
1 760 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 40470
  • Gebied 55000 m²
  • Afstand tot de zee 460 m

Abonneer u op de nieuwsbrief